Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség mit tegyek?

Segítség mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos három napal ezelőtt elkezdtem éjszakánként bepisilni anya ezt

egyből kiszurta a mai napig nem tett semmit de ma egy csomag pelenkát hozott be a márkája berbeo azt hiszem és azt mondta hogy ha holnap reggel pisis lesz akkor ezt kell viselnem minden este én ellenkeztem de hiába hiszen bejött apu és megfenyegetett hogy ha nem engedem magam bepelenkázni akkor a kutyámat fogja bántani igy hát sirva beleegyeztem de most pár percel ezelőtt felriadtam majd lassan érezni keztem hogy a pelenka eleje rajtam meleg most mit tegyek már megint

bepisiltem de nem szeretném hogy anyu mindig bepelenkázon

Kérlek titeket adjatok vmi tanácsot reggelig

Fiú 14év



2013. dec. 28. 00:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos jó ötlet lenne: amikor frissen az éjszakai pelenkában vagy, akár a húgod is a legjobb együtt hallgatnál mesét. Talán előbb-utóbb nem lenne éjszakai bepisilésed, és a húgodnál sem mese gyógyítja a lelket.
2014. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
[link] :-)
2014. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2014. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Azóta mi a helyzet?

2014. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Te annyira hülye voltál már bocsánat :) nem hogy örülnél neki, hogy ha éjszaka arra ébrednél hogy wc-zned kell, nem kell fwlállnod, hanem csak nyomod aztán majd lesz valami... amúgymeg mizu?
2021. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!