Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy felelés...

Az mitől van, hogy felelés előtt, vagy doga előtt, vagy ha verset kell felmondani, előtte remegek, de nagyon durván? Mit lehet csinálni ellene?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 13:04
 1/4 anonim válasza:

Stressz. :)


"Mi kell ahhoz, hogy a stresszt kezelni tudjuk és a siker irányába fordítsuk? Fontos az adott szituáció értékelése: a stresszhelyzetre kihívásként, és ne szorongáskeltőként tekintsünk. Egy példán szemléltetve: a fiatal játékos számára eleinte distresszt (rossz, negatív, káros) jelenthet a nagy stadion és a közönség jelenléte, szurkolása, majd egy idő után megszokja, megtanulja kizárni a zavaró hanghatást (neustressz=semlegesített forrás), ám később erőt és energiát meríthet belőle, serkentheti (eustressz=jó stressz)."

2013. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ôőő.....nekem ez nem megy....meg ha kimegyek verset mondani, például multkor, mire elmondtam a költőt, elfelejtettem a címet...mekkora égés :| főleg hogy a vers is úgy kezdődött..... XD aztán amikor például, ha osszák a dogalapot, teljesen megnyugodok, arra gondolok hogy amit tudok azt úgyis tudom. De mégsem... Elfelejtek mindent egyszerűen.... Előzőleg is, 3óráig tanultam a kémiát, és mi lett az eredmény? Egy nagyon gyenge 3as :((
2013. dec. 3. 22:19
 3/4 automatakoktel ***** válasza:
Amúgy szociális fóbia / pánikbetegség jele lehet. Ha nem vigyázól erösödhet. Egy komolyabb probléma elkerülése végett akár még az iskolát is érdemes lehet otthagyni.
2013. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 automatakoktel ***** válasza:
Fü egyéb drogok is kihozhatják, kerüld ezeket.
2013. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!