Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az izgulás ellen?...

Rita199 kérdése:

Mit tegyek az izgulás ellen? . /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Mindig, mindenen, mindenért izgulok. Dolik előtt, felelés előtt, verseny előtt ... nem bírom leküzdeni. Akárhányszor elmondom magamnak, hogy "nyugi jó leszek, menni fog, nem kell izgulni, stb. ". Nem megy.

Az izgulás alatt pedig elfelejtek mindent, és ha ki állok a tábla elé (pl. feleléskor ), akárhogy is tudom, leblokkolok, minden kimegy a fejemből ..

Néha már azért izgulok, hogy ne izguljak ...

Közben meg folyton hányingerem van, fáj a fejem ..

Kérhetnék pár jó tanácsot ?


14/L



2013. jún. 19. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni, fontos vizsgámat is buktam el emiatt. a következőre, ami holnap lesz, sokkal többet készültem, magabiztosabb vagyok kicsit, de nem tudom hogy a tábla előtt nem fogok e megint lefagyni úgy, hogy se kép, se hang. Most még egész jól vagyok, csak kicsit görcsölök, remélem holnapra az is elmúlik. Sokan az alkoholt ajánlgatták, de neked azt még nem kéne :) kell pár sikerélmény, és könnyebb lesz!
2013. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szorítok :)

Alkoholt persze nem :D

Relaxálok, pihenek, aztán remélem jobb lesz ..

2013. jún. 19. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!