Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett velem tegnap?

Figyelt kérdés

Hajnalban arra ébredtem, hogy iszonyatosan fáj a hasam (ill inkább a pocakom) alatti rész. Nagy nehezen kivánszorogtam wc-re, bár ott nem tudtam semmit sem csinálni. Alig tudtam visszamenni a szobámba, szédültem, szinte semmit sem láttam, emiatt csak a falon tapogatózva tudtam visszamenni, a fájdalomtól majdnem sírva fakadtam, annyira sem volt erőm, hogy be csukjam magam után az ajtót.

Után lefeküdtem az ágyamra felhúzott lábakkal. Addig így voltam, amíg már nem volt elviselhetetlen a fájdalom, és utána újra megpróbáltam elaludni. Ma pedig még szintén fájt az alhasam (??), de már elviselhetőbb volt.

Még sosem történt velem hasonló, és komolyan halálfélelmem volt, bár ez lehet, hogy amiatt, mert nem voltam teljesen magamnál, vagy nem tudom, de nagyon durva volt.

16 éves lány vagyok egyébként, de a szüleimhez nem akartam lemenni (és nem is tudtam volna, hiszen a szobámig alig tudtam elmenni, a lépcsőről leszédültem volna, kiabálni pedig nem bírtam, ill. amiatt is féltem, hogy bevinnének a kórházba), de anyunak ma délután elmeséltem. Szerinte le esett a vérnyomásom (de akkor miért fájt a hasam alatti rész?), de nem biztos benne, ezért el akar vinni holnap orvoshoz.

Kíváncsi vagyok addig is, hogy vajon mi történhetett? Érdemes lenne egyáltalán emiatt elmenni az orvoshoz? Hisz most már viszonylag rendben vagyok.

Nem csináltam/ettem/stb előtte semmi szokatlant, szóval nem hiszem, hogy ilyesmi válthatta volna ki ezt.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. szept. 22. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze h érdemes, mit gondolsz???bármi bajod lehet.....komoly is,ne légy felelötlen...
2013. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy érdemes orvoshoz menni! Nagyon sok oka lehet a hasfájásnak. Muszáj kideríteni, hogy mitől van és gyógyítani!!!
2013. szept. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem normális, örülj, hogy az anyukád ilyen felelősen gondolkodik, és menj csak el vele a dokihoz.
2013. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért most kicsit megijesztettetek..

Kb 2 óra múlva indulunk orvoshoz, remélem nem lesz semmi baj.

2013. szept. 23. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell beparázni,nyugisan is el lehet menni a dokihoz aztán ráérsz aggodni ha kiderül vmi, de ha semmi baj akkor feleslegesen izgultál. csak ne vedd félvállrol, a hirtelen fájdalmak egyértelmü jelek akkor is ha utána nem is lesz többet ilyen.
2013. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!