Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett tegnap este?

Mi történhetett tegnap este?

Figyelt kérdés
26éves fiatal vagyok,s nagyon megijedtem. Lefeküdtünk aludni este,s éreztem hogy köhögnöm kell.Felültem és köhögtem egyet s ilyen véres köpet szerűség jött. Azóta semmi probléma... (Kop kop kop) Még soha nem volt ilyen. Nem dohányzok,22hónapja szültem. De az utobbi napokban nagyon fáradt voltam,tegnap délután még aludnom is kellett,mert nem birtam ébren maradni.Mondjuk tegnap jött az a nagy hóesés,s szülés óta a frontokat ill a változásokat nagyon megérzem.. Mi lehetett ez?
2012. febr. 16. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt nagyon szépen leírja a véres köpet lehetséges okait.


[link]

2012. febr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt én is olvastam,de eddig semmi ilyen jellegű problémám nem volt.. S szerintem egészségesen is élek.Majd felhivom a dokimat,hogy mit mond.
2012. febr. 16. 15:34
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap este meg az orrom vére eredt el minden ok nélkül. Mi lehet a baj?(Kezdek félni.)

Eddig csak akkor vérzett az orrom azon a télen,mikor a lányunk pocakban volt...

2012. febr. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!