Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy anorexiás vagyok?

Lehet hogy anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Régen kövér voltam, de nagyon lefogytam. Közel 20kg-tól szabadultam meg de kb.20cm is nőtem. Most 167cm vagyok és 47kg. Szerintem ez sok:S Igazából azért tettem fel a kérdést, mert az ismerőseim szerint már nem vagyok normális. Azt mondják hogy anorexiás vagyok, de szerintem nem. Mert kövérnek érzem magam nagyon. Keveset eszek és sokat sportolok és mégsem fogyok:( Az arcom egy kissé beesett és hát az igaz, hogy az összes bordám és a gerincem is látszik, de szerintem ez mindenkinál így van.

Meghát a cm se azt mutassa, hogy az lennék. Órákig nézem magam a tükörben és közben azon gondolkodok, hogy én miért nem vagyok vékony, pedig mindent megteszek érte:(( Sokszor sírógörcsöt kapok is miatta.


2013. aug. 27. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, nekem ez a kedvenc méretem. Ismerkedjünk! Nehogy meghizz! Imádom a csontikat!!!! Puszi!
2013. aug. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
"Órákig nézem magam a tükörben." - Foglald el magad, ha ennyire ráérsz b@romságokkal foglalkozni. Ha sokat sportolsz, elvileg izomnak kéne rajtad lenni, ami ugyebár nehezebb, mint ugyanakkora térfogatú zsír, tehát ha valóban 47 kiló vagy, akkor borzasztó vézna.
2013. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen, ez már kezdődő anorexia NERVOSA. Ugyanis az anorexia nervosa nem csak étvágytalansággal jár, hanem testképzavarral is és ez egy pszichés betegség.

Az anorexia szó önmagában valóban étvágytalanságot jelent azonban az általatok hivatkozott betegség helyes elnevezése ANORIXIA NERVOSA.

2013. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!