Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás (lehet) a barátnőm?

Anorexiás (lehet) a barátnőm?

Figyelt kérdés
17 éves és úgy egy éve furcsán viselkedik.Mindig is önbizalomhiányos volt,amit sosem értettem.Okos,szép,kedves,vékony,de mégis utálja magát.Először azzal kezdődött,hogy kitalálta,hogy ő a legrondább az osztályban és hogy meg sem érdemli a barátait.Aztán elkezdett fogyókúrázni és sokat fogyott.Most már nagyon-nagyon vékony.Próbáltam beszélni vele erről,de nagyon elutasító volt.Azt mondta ezt nem érthettem,mert én szép vagyok,és ő csúnya és legalább vékony hadd legyen.Mit csináljak most?Aggódom érte
2013. márc. 29. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ismered a szüleit szerintem nekik szólj. Növeld az önbizalmát,pl. ha csinosan van felöltözve mond hogy szép vagy csak úgy néha mond neki.
2013. márc. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!