Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék? El mennyek...

Anorexiás lennék? El mennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 162 centiméter és 44 kiló, eszek rendesen de még sem hizok semmit sem, és nagyon zavar hogy vékony vagyok. Beteg lehetek? Mennyek orvoshoz? Vagy mit kéne tennem?
2013. ápr. 15. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eszel rendesen és vékonynak tartod magad és valóban vékony is vagy, akkor anorexiás biztosan nem vagy. Az anorexiások nem esznek akkor sem ha már csak csont és bőrök mert akármilyen vékonyak kövérnek látják magukat. Lehet hogy egy vizsgálat nem ártana, pl. lehetsz vérszegény v. ilyesmi, de nem vagy szélsőségesen sovány.
2013. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszerűen ilyen a testalkatod. én sem tudok hízni, akár mennyit eszem. az anorexia más, az egy lelki betegség, kövérnek látják magukat, még akkor is, ha csont soványak, és szinte nem esznek semmit.
2014. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!