Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek korzettje van, hogyan...

Akinek korzettje van, hogyan viselitek? Befogadnak az emberek, vagy kigúnyolnak?

Figyelt kérdés

Én amikor megkaptam kb 3hete megnéztek jó páran.Nem érdekelt.Volt hogy mentem az utcán és 16-17 éves "nagymenők" röhögtek rajtam meg mutogattak rám, kiabáltak.Laza középső ujj kinyújtással megoldottam a dolgot.Vannak akik nagyon feltűnően csodálkoznak, volt hogy odajöttek és elkezdték ütögetni a hátamat meg lökdöstek, mert azt hitték, hogy nem tudok semmit csinálni.Meg is lepődtek amikor arcon csaptam az egyiket.

Azóta még párszor megnéztek, de már kezdek hozzászokni.


Ti hogy vagytok ezzel?:D



2013. júl. 31. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Van korzettem, és egy év kellett, hogy elkezdjem lesz*rni az ügyet. Ki a lovat érdekel, ha mutogatnak? Előre nézek és nem rájuk. Irigylem azokat, akik ráérnek ismeretlenek problémával foglalkozni.
2013. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En is fuzos vagyok :) tipp: bamulj rajuk vissza, vagy egyszeruen mondd nekik: Mit nezel? Nem lattal meg orultet? :D
2015. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!