Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen 158 cm nagyon kevés?

14 évesen 158 cm nagyon kevés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen vagyok ennyi, szóval...
2009. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kevés. Egyébként nem kell túlozni mert a magasság sem olyan jó mint hiszik az emberek, főleg nem lányként:S Én 15 éves vagyok, lány és 180cm magas. 13 éves koromban 178 cm voltam. A magas fiúk általában az alacsonyabb lányokat kedvelik és az alacsony fiúk is az alacsony lányokat... Úgyhogy...:(
2009. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ne aggódj én sem vagyok magasabb tizennégy évesen, és rajtam/rajtunk kívül még sokan:)
2010. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én is annyi vagyok és az egyik fiú osztálytársam is olyan magas, mint én. Nagyon jóban vagyok vele, és sokkal könnyebb beszélni vele, mint a többi fiúval, mivel azok égimeszelők, és kényelmetlenül érzem magam, ha fel kell néznem egy fiúra... (max 10-15 cm-rel legyen magasabb) Ráadásul még úgy is nőni fogsz nem kell aggódni! ;) Remélem segítettem. ^.^ 14/L
2010. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
13 éves haverom, 130-140 cm... Nem bánja nagyon, azt mondja nő majd.
2010. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nőni fogsz,ha nem cigizel... Amúgy meg az is számít,hogy vékony,kövér vagy átlagos alkat vagy-e. Ha túl vékony akkor valószínűleg görbén tartod magad,és alacsonyabbnak tűnsz. Ha duci akkor is alacsonyabbnak tűnhetsz. De ha sportosabb alkat vagy,akkor meg kit érdekel hány cm magas vagy? ne haragudj,hogy ilyen "kedvesen" mondtam el a dolgokat...
2010. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!