Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 évesen 45 kg vagyok 160...

17 évesen 45 kg vagyok 160 cm. Ez tényleg kevés? (lent folyt)

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy milyen sovány vagyok. A múltkor például valaki azt mondta rám, hogy gebe. Ez kicsit rosszul esett. Nem tudom miért fogytam le. Tavaly még 53-54 kg voltam.Most meg a medencecsontom is kiáll és a melleim is alig vannak. Talán a sok stressz? Segítsetek.
2011. jún. 28. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem keveslem, de ezt neked kell érezni. Ha viszont nem tudod mitől lettél majdnem 10 kilóval kevesebb, és nem is állt szándékodban ennyit fogyni, akkor nem ártana meglátogatni egy orvost.
2011. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stressztől lehet, a súlyod tényleg kevés. 50 kilót el kéne érned. Egyél rendszeresen, naponta 5ször, még ha kisebb adagokat is!
2011. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha minden ok nélkül fogytál 10 kg-t, az akár súlyos betegség miatt lehet, menj orvoshoz mindenképp!
2011. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, a te korodban már ez kevés...menj orvoshoz!
2011. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. jún. 28. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!