Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irtózol a vérvételtől? Vagy...

Irtózol a vérvételtől? Vagy simán végig nézed?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én csak fájdalmat nem tűröm. amúgy a 19 éves bátyám 3-5 éves kora óta még nem volt vérvételen! fél tőle. nem tudom hogy miért de fél xD
2009. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én soha nem nézek oda...fujj. Másét már inkább megnézem:D
2009. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is végig nézem másét, de ha tőlem vesznek azt nem bírom nézni :)
2009. okt. 16. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán végignézem, szeretem az ilyen biológai/orvosi dolgokat.
2009. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
77%
Én nem nézek oda,vagy ha véletlenül igen,akkor már rosszul vagyok,de utána mindig ájulok,mert leesik a vércukrom.
2009. okt. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Hát hogy ha elkapnátok azt a betegséget ami nekem is volt pont 1 éve akkor hozzászoknátok a vérvételhez mert 1hónap alatt 3 szor vettek tőlem vért..azóta már vigyorgó arccal megyek be a rendelőbe hogy levegyék :):D
2009. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%
én azonnal elájulok .. már a tű látványától is..múltkor is úgy szedtek össze :(
2009. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtózok tőle, de nem is nézek oda. Vérplazmát adok havi 6 alkalommal. Azt elég vastag tűvel végzik, a szúrás fáj, de tudom hogy csak ennyit kell kibírni, utána nem fáj.

Sztem vérvételnél is csak az az egy picike pillanat rossz, amikor beszúrják a tűt. Ha tudatosan készülsz rá, sztem nem félelmetes. :))

2010. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!