Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan méregtelenítsem a...

Hogyan méregtelenítsem a szervezetem?

Figyelt kérdés
2007. szept. 21. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg módja van,a gyógyteáktól kezdve a hiper-szuper méregtelenítő készülékig. Csak azt a tanácsot tudom adni, hogy írd be a keresőbe "méregtelenítés", azután kiválaszthatod a egészségi állapotodtól, pénztárcádtól függő legalkalmasabb módot.
2007. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem 1x az orvos azt ajánlott, hogy igyak meg 1 nap kb. 4l csallányteát, mert az méregtelenít. Kezdetben ittam is, de nagyon lefogytam tőle.
2007. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Méregtelenítésre a legjobban a Japántapasz vált be nekem. Ezt éjszakára a talpra kell tenni, reggel levenni. Megbarnul, megfeketedik, leszívja a méreganyagokat. Nagy előnye, hogy semmit sem kell enni vagy inni, kényelmes és egyszerű.
2007. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Méregtelenítésre a legeslegjobb szer egy 100% bio gyógynövénykészítmény, ezt kell fogyasztani, csodákra képes!Sejtszinten méregtelenít!!!

A családommal már 3 éve használjuk, és szuper!

2007. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó kis cikk a méregtelenítésről, és arról, hogy kell csinálni, miért jó:

[link]

2008. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

itt három napost méregtelenítő böjthöz található étrend és leírás

2008. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!