Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházba sem tudták mi a...

A kórházba sem tudták mi a bajom! Akkor hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
4 napja bementem a kórházba bakbélgyulladásos tünetekkel, ma jöttem haza, de semmit nem találtak... akkor mitől lehet? 15/F (nehogy valaki petefészek gyulladást írjon!! :)

2013. jún. 6. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"menj vissza és kérj egy CT-t" Ja persze, csak ez nem így működik. Azt nem a beteg dönti el, hanem ha indokolt, az orvos kérheti, mivel elég költséges képalkotó eljárás. Ez nem úgy van, hogy én ezt meg azt kérek, egy laikusnak ehhez nincs joga. Amúgy 15 évesnél májprobléma csaknem kizárható, valószínűleg az étkezéseddel nem stimmel valami, ha pár napon belül nem múlik menj be ismét. -egy medikus-
2013. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet akár bélgáztól is, jól jönne még pár vizsgálat, mondjuk gyomortükrözés vagy végbél-tükrözés...

Kérj még mindenképpen vizsgálatokat az orvostól, ha nem szűnik a panasz. És próbáld meg figyelni az étkezésed, hátha Te magad is rájössz, mire reagálsz érzékenyen.

2013. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
pszichés nem lehet?
2013. jún. 7. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!