Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki szült a Honvéd kórházba...

Valaki szült a Honvéd kórházba? A babára a kórház adja a ruhát vagy nekem kell vinni ruhát? Állítólag minden kórházba másképp van.

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 12:24
 1/3 anonim válasza:
100%

Én még csak most fogok ott szülni, illetve a volt MÁV kórházban, de azt mondják, hogy nem kell vinni, adnak. Nem a legújabb divat szerinti, de a célnak megfelel.

Viszont az ellen sem tiltakoznak, ha viszel magaddal, csak szólni kell, ha fürdetés van, hogy saját ruha van a babán :)

2013. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vidéken szültem, de sok ismerősöm van, és az az általánosabb, hogy adnak ruhát a picire az újszülöttesek. Nekem kisfiam született, és volt, hogy rózsaszínben hozták vissza fürdetésből (nem mintha ettől baja lenne, csak fura volt:). Ha engedik, hogy vigyél ruhát, valahogy jelöld meg, mert lehet, hogy nem látod viszont! (ilyen is van sajna).
2013. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ruhát adnak (2011-ben adtak), de pelenkát meg popsitörlőt vinni kell. Ha beviszel ruhát az ellen sem fognak tiltakozni, szóval lényegében ahogy neked jobban tetszik. Ja és a nővérek (nem az újszülöttesek), szülésznők nem túl kedvesek, erre készülj fel (ha fel lehet ilyenre egyáltalán). Van köztük pár, akit nem ártana az etikai bizottság elé állíttatni.
2013. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!