Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházba sem tudták mi a...

A kórházba sem tudták mi a bajom! Akkor hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
4 napja bementem a kórházba bakbélgyulladásos tünetekkel, ma jöttem haza, de semmit nem találtak... akkor mitől lehet? 15/F (nehogy valaki petefészek gyulladást írjon!! :)

2013. jún. 6. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell vakbélre gondolni. Lehet bélcsavarodás, vagy máshol is bélgyulladás lehet vastagbél gyulladás vékony bélnél is szintén. Az is lehet hogy teljesen máshol van a probléma csak arra felé irányul a fájdalom, mert ilyenről is hallottam már.

Ha az orvosok sem tudják lehet gyomor baj, vagy hasnyálmirigy probléma is. Gondolom utaltak be még más más vizsgálatokra. Ha végképp nem találják meg a probléma okát akkor CT-re is elküldhetnek ami pontosan feltérképezi az egész tested és azzal mindent kimutatnak, de mivel az sugárzással jár így azt csak akkor vetik be ha egyáltalán lövésük sincs arról mi a probléma.

2013. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hasi ultrahang, labor, meg lázmérés volt.. ennyi
2013. jún. 6. 22:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem estél egy nagyot mostanában? Gerincedet nézték?
2013. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem, és nem!
2013. jún. 6. 22:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Pontosan hol fáj?és mit érzel? ( égés,szúrás vmi más?) miket ettél mostanában?
2013. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát.. szúr méha.. így spontán előjön az alhasamon több részen. tehát a köldököm alatt, akkor jobb oldalt, az ágyékomnál, sok helyen.. és nem ettem olyat szerintem
2013. jún. 6. 22:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Jobb oldalt szúr inkább? Szedsz állandóan vmi gyógyert?meddig szokot tartani a fájdalom? Milyen gyakran ismétlődik? Egyéb tünet?
2013. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
van mikor sokáig eltart, van mikor kevés ideig, nem szedek semmit, és... nem tudok más tünetről.
2013. jún. 6. 23:00
 9/13 anonim ***** válasza:
3tippem van : 1.vesegondok ha jobb vagy bal oldalt egy bizonyos helyen szúr 2.rendszertelen/helytelen étrend ami megzavarta a bélmüködést 3.ha jobb oldalt fáj a köldök mellett lehet a májjal vmi gond
2013. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg a napi 5x étkezést . Ne túl sok kaját egyél egyszere . Ha nem javul 1héten belül akk menj vissza és kérj egy CT-t
2013. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!