Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért füvezik egyre több...

Miért füvezik egyre több fiatal, azon kívül hogy, mert jó?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg nem is jo.kezd annyira megszokott lenni a fiatalok koreben a szivas, ivas es egyeb dolgok hasznalata, hogy nem tudnak elni nelkule mert mindenki azt csinalja es akkor miert ne?..

Nem tudjak sajnos, hogy egy ido utan nagyon leepiti az embert.erre csak akkor jonnek ra amikor mar megvan a baj sajnos. Nem hinnem hogy csak a drogokkal lehet jol szorakozni, mert ha jo a tarsasag semmi pia meg drog nem kell szerintem.anelkul is el lehet szorakozni.

2013. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Mert divat. Amúgy meg tényleg nem jó. Ez olyan,mint az ivás. Amikor használod rövid ideig TALÁN kellemes(de nem is mindenkinek),aztán meg rosszul vannak tőle.Abban mi a jó???
2013. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Egymást viszik a hülyeségbe..van aki abban hisz,hogy ez elfeledteti a gondokat (talán egy idöre).

Szomorú,de szerintem is ez egyre megszkottabb,ahogy hallottam,pedig nem ismerek igazán füves embereket.

2013. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
füves, alkoholista, dohányos ha tudják a mértéket akkor jobban élvezik tőle az életet és magukat...
2013. máj. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
13 éves osztálytársaim is füveznek ... Hogy menők legyenek...
2013. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem menőznek, csak te látod így...
2013. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!