Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet egy 17 éves...

Mitől lehet egy 17 éves fiatal ennyire fáradékony?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves "egészséges" fiú vagyok aki az utobbí időben már 21 órakkor fáradt. Iskolába járok ahol sokat kell tanulni sok szabadidőmet veszi el,de nem vagyok az a tipus aki éjjel-nappal tanul...Ami szerintem fontos még,hogy:pánikbeteg vagyok,nem eszek soha gyümölcsöt csak zöldséget néha,nem sportolok már egy éve mert nincsen időm rá,és nagyon sok húst eszek ha eszek meg édességet gyakran...
2013. máj. 13. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy leírtad az alapján mindent megteszel azért,h fáradékony legyél:)

Az életmódoddal van baj. Több gyümölcsöt,zöldséget egyél,mozogj, sportolj és legyél többet szabad levegőn.Viszont az édességet mérsékeld.

2013. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és korán kelős vagyok nagyon, a 8 óraaz nekem már késő olyan fél 6 és 7 között szoktam...Magamtól mindig ébresztő nélkül...
2013. máj. 13. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne valami multivitamin készítményt szedned, ha nem viszel be máshonnan vitaminokat, nyomelemeket a szervezetedbe, akkor lehet valamilyen vitamin-, vagy vashiány pl. ami fáradékonyságot okoz. Némi testmozgást nem ártana beiktatni a napi programodba.
2013. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!