Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez reflux? Vagy csak az...

Ez reflux? Vagy csak az egészségtelen táplálkozás "bosszulja" meg így magát?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 hónapja észlelem magamon hogy egyrészt egyszerre nem bírok sokat enni (kb a felét mint előtte ettem), másrészt evés közben/után pár percig kaparó érzés van a torkomban és égő érzés a gyomromban.

Nem érzem hogy visszajönne sav vagy bármi más, nem böfögök vagy csuklok többet mint előtte, a leheletem sem változott meg, viszont két-háromnaponta időszakosan gombócérzés van a torkomban.


Nem tudom mi lehet ez, hogy vajon mi lehet ez, reflux-e vagy valami más.

Nem nagyon táplálkozok egészségesen mióta egyetemista lettem, mondhatni össze-vissza. Naponta 2 nagyon max 3 alkalommal eszek, a reggeli az kimarad, van hogy 10-11 körül bekapok valami tízórait de van hogy csak 1 körül eszek legelőször.

Érdemes kivizsgáltatnom magam vagy csak jobban figyeljek az étkezésekre?


2013. máj. 9. 16:57
 1/1 anonim válasza:

a reflux az, amikor feljon a kaja, mintha hánynál, de nem olyan mennyiség, hogy kijojjon a szádból (tapasztalat, mert refluxos vagyok) és legtobbszor rossz íze sincs

szerintem veled az van, hogy keveset eszel, rossz kajákat eszel. tobbszor egyél naponta, javulni fog biztosan :)

2013. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!