Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyi mozgás...

Normális hogy ennyi mozgás után fáj mindenem?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta versenyszerűen sportoltam heti 4-5 napot rendszeresen (atlétika, rövidtáv), aztán szültem és nem sportoltam annyit, majd rá 1 évre elkezdtem futni hosszútávot, de a versenyen már nem tudtam indulni, mert bekrepált a térdem, az orvos szerint túlterheltem, folyadék van benne, egy másik orvos szerint ciszta is, de a másik orvos ezt nem látta. Ezután nem sportoltam semmit, mert kb. mozogni se tudtam a fájdalomtól, majd elmúlt, de pihentettem, az egyik orvos azt javasolta, hogy 3hónapot intenzíven biciklízzek és utána tudok újra futni...3x2 km-t tekertem a héten, mára már nem tudok lábra állni, tegnap a térdem fájt, ma a bokám amin van egy porc/csontkinövés, ami az egyik orvos szerint nem porckinövés, hanem csak folyadék (kemény, mint a kő és évek óta nem múlik). Tényleg ennyi sport után le kell rokkannom? Tényleg nem sportolhatok semmit, mert fájni fog minden ízületem? Mitől lehet ez? Pedig pihentettem hónapokig...
2013. ápr. 29. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy szülés után pontosan mennyit sportoltál, de 3-4 hónappal utána lehet elkezdeni kb, és inkább séta nagylépésben eleinte, abból is 10 perc. És rengeteg bemelegítés, mert pont az izületeket nagyon meg lehet terhelni, leginkább a medencefenék, térd, ami veszélyben van ilyenkor.
2013. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!