Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a felkarom, alig tudom...

Fáj a felkarom, alig tudom mozdítani. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Pár napja épp fekvőztem, mikor éles fájdalom nyillallt a felkaromba, és már nem bírtam többet csinálni. Azt hittem, csak megerőltettem az izmot, de a fájdalom már napok óta nem múlik. Nem tudom felemelni rendesen a felkarom, kinyújtani se, még a vállamat sem tudom megérinteni a kezemmet, mert annyira fáj. Mit lehet ilyen esetben tenni?

2013. ápr. 24. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az izomszakadásnak van ehhez hasonló tünete, de fekvőtámasztól nem hiszem hogy lenne, meg akkor sem a felkarodban. Pontosabban hol érzed? Elöl vagy inkább hátul?
2013. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hátul húzódik, meg egy bizonyos szög után fáj is... de így egy nap elteltével egy kicsit talán jobb lett, raktam rá meleg borogatást, meg vettem be algopyrint és egy kicsit segített
2013. ápr. 25. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!