Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen jó vagy rossz...

Ez milyen jó vagy rossz hatással van rám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, már úgy 2 hónapja normálisan eszem nagyjából egészséges cuccokat,a tesitanár eléggé megmozgat,na mint egy kéziedzés (:/) és naponta minimum 2 órát görkorcsolyázom.Persze nem úgy,hogy 5 percet vagyok talpon,hanem rendesen.Hátrafelé,pörögni,ugrani,koszorúzni,stb.

Ez hol fogja majd formálni a testemet?Ilyesmi,hogy comb,fenék,stb,(kamasz vagyok). Ettől majd fogyok (sértő kommentek megelőzésekébb,mondom,hogy NEM ez a célom,csak kérdezem.)

Bocsi,de nem tudtam,hova írjam,viszont kíváncsi vagyok... :/

Köszönöm!



2013. ápr. 23. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenhol
2013. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, mindenhol viszont erdekelne h neked mit jelent az h 'egeszseges cuccokat'?
2013. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

második:például reggelire nem a tipikus hasamat elülő kakaót,hanem egy almát,vagy teljes kiőrlésű kekszet eszek,vacsorára egy fél joghurtot,és nem öt ada g gofrit :)

Amúgy azt nem írtam bele hogy nem vagyok az az elöl deszka hátul léc típus,hanem eg olyan normális alkat.

2013. ápr. 24. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Alma = nezz utana a fruktoz hatasainak. Azt hiszem Szendi Gabor jo informaciot terjeszt rola magyarul.


[link]


"Ha a májba, amely ennek az egyszerű szénhidrátnak a legfőbb lebontó szerve, sok fruktóz áramlik, ez megzavarja a glükóz anyagcserét és felvételt, és jelentősen emelkedett zsírsav és triglycerid szintézishez vezet. A közelmúlt epidemológiai és biokémiai tanulmányainak eredményei alapján világosan kiderült, hogy a nagymértékű fruktóz fogyasztás fontos oki tényező a metabolikus szindróma kialakulásában. "


teljes kiorlesu akarmi:

[link]


[link]

2013. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!