Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez az edzés jó lesz? Többi lent

Ez az edzés jó lesz? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék izmosodni 170 magas vagyok és 57 kg. Arra gondoltam hogy ha minden nap csinálok 30 felhúzóckodást ( fogon a vasrudat és húzom fel magam) ennek az "edzésnek lesz valami eredménye? Konditerembe nincs lehetőségem járni. és bocs a helyesírásért

#vala.mit
2013. ápr. 25. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lesz eredménye :D ha ilyen egyszerű lenne, mindenki rögtön izmos lenne
2013. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így kevés lesz.

Először is megfelelő táplálkozás szükséges. Másodszor önmagában a húzockódás jó erősítő gyakorlat, de nem elegendő. A neten találsz számos erősítő gyakorlatok, Youtube videókon, vagy a fegyencedzés c. könyvbe. Ezekből állíts össze magadnak egy programot. Ugyanez vonatkozik az étrendre is, keres a neten megbízható forrásból származó étrendet.

2013. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha más nincs kezdésnek elég lesz.... a semminél biztosan több. Így megtudod alapozni egy esetleges későbbi jövőbeni konditermi edzést, de ha nem is mész, jó formát adhat így ez is.


Ez jó lesz karra, hátra, mellre, hasra, és nekem minimálisan a vállra is... attól függően, hogy hogyan csinálod a gyakorlatot majd, ezt tudod fokozni a lábadra-derekadra kötött-csomózott súllyal, ha van arra lehetőség ( kidobott régi mosógépekben van egy nagy darab vas a centrifugálásnál való stabilon maradásának érdekében a súlyozásra/nekem egy ilyen volt/, az egy darabig elegendő lesz, de lehet tégla is, akármi csak kényelmes legyen-felhelyezhető)


Az étkezésnél pedig figyelj, hogy mit eszel, hiszen az izomhoz alapanyag is szükséges, így ha ezt elhanyagolod, akkor nem sok látható jele lesz a gyakorlatoknak.



[link]

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=XbPSdiuVxZM


Közben mehetnek szimpla gyakorlatok is (tudod felülés, fekvőtámasz stb stb amit tudsz szabadon-otthon csinálni)

2013. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha komolyan gondolod az izmosodást, oda komplex edzésterv kell + étrend. Tulajdonképp neked a célod a tömegnövelés, amihez elengedhetetlen az egészséges, fehérjedús táplálkozás. Olvass el szakkönyveket, ezzel foglalkozó weboldalakat. Sok szerencsét!
2013. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!