Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kórházak, rendelők elött...

A kórházak, rendelők elött kérdezőbiztosok kérdezgetnek a gyógyszerszedési szokásokról, nyert már valaki így?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete engem is kérdeztek, telefonszámon kívül más adatot nem kért a hölgy. Ma felhívott egy úr, hogy állítólag nyertem valamit és hogy a Váci út.191-ben átvehetem. Én még nem nyertem semmit soha, így kétkedve fogadom, hogy igaz-e ez az egész. A nyereményre 2 személyes fényterápiát és valami tárgynyereményt mondott az úr a telefonban.

38hetes kismama vagyok, nem tudom, hogy megéri-e nekem odametrózni, félek hogy valami átverés.


2009. szept. 14. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már hosszú évek óta nem válaszolok ilyen "kérdezőbiztosoknak" és nem adom meg a telefonszámom... Régen még beugrottam néhánynak, utána hónapokig bombázták a telefonunkat különböző "szenzációs nyereményekkel"... :-P


Amúgy a Váci út 191. szám alatt egy nagy irodaház van, milliónyi céggel, akik ott bérelnek irodákat, és itt van pl. a ZEPTER központja is :


[link]


Lefogadom, hogy a te "Nyereményed" is abból áll majd, hogy a pároddal menjetek el 4-5 "agymosás-előadásra" és ha nem vásárolsz minimum 200ezerért 3 darab palacsintasütőt, akkor sajnos nem jár a "nyeremény"...


Legközelebb meg ne add meg a telefonszámod, mert a "kérdezőbiztosok" csak ezt akarják megszerezni, hogy utána rád szabadítsák a telefonos marketing hadseregüket!... 8-[]

2009. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulság: soha ne add meg idegeneknek semmilyen elérhetőségedet, mert belekerülsz az adatbázisba, ráadásul pénzért még továb is adják, és zaklatni fognak. Lehet, hogy tényleg adnak valami használhatatlan ajándékot, csakhogy ahhoz meg kell hallgatnod egy egyórás reklámfejtágítást és szekálnak, hogy vegyél meg valami kétes minőségű dolgot jó drágán. Eszedbe ne jusson elmenni!
2009. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem hiszem, hogy elmegyek, egyrészt a hosszú út miatt, a másik, hogy szerintem is kamu az egész. Meg már lehet, hogy addigra már babázok. :)

Kíváncsi lennék azért, hogy még hány embert hívtak fel ezzel a szöveggel, akik akkor reggel válaszoltak a kérdezőknek.

2009. szept. 14. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is felhivtak "ezek",hogy nyertem 30 ezer értékü ajándékot,de akkor kapom meg,ha elmegyek egy elöadásukra. Ehhez nekem se volt kedvem,meg tényleg úgy van,hogy venni kell valami nagy értéküt és talán akkor adnak valami hülyeséget. Nem sokat veszthettem...
2009. szept. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Neked is köszönöm a választ!

Egyébként gondolkodtam ezen az egészen, hogy azt mondta az emberke, hogy mindenképpen vigyek magammal valakit, ez így utólag elég gyanúsnak tűnik.

Az utólag jutott eszembe, hogy mondhattam volna, hogy én már nem tudok menni a terhesség miatt, hogy akkor felajánlotta-e volna, hogy esetleg az "ajándékot" kipostázzák?

Mindegy, utólag okos az ember, nemigaz? Eldöntöttem, hogy nem megyek, annyira nem kötnek le ezek a bemutatók.

2009. szept. 15. 08:44
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem mentem el a Váci utcába! Hogy őszinte legyek, el is felejtettem már, inkább takarítgattam itthon. :) Meg nem is érdekel a dolog. Ha nyertem volna igazából valamit, akkor már kerestek volna, de nem tették.

Egyébként tegnap értesítettek a Baba magazintól, hogy nyertem egy valós játékban egy babakocsit. És ez nem kamu, mert már küldtek levelet és hívtak is, hogy hol vehetem át.

2009. szept. 25. 03:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez a jutalmad, amiért okos voltál. Még nem vettetek babakocsit? Ez szép nyeremény!
2009. szept. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon kedves vagy! :)

De vettem vateráról 6500ft-ért alig használtat, mert úgy voltam vele, hogy beküldöm ezt a játékszelvényt, de mire sorsolnak, lehet meglesz a babám (de nem akar még kibújni), meg nem is hittem benne, hogy nyerhetek, nem is nagyon játszom ilyen játékokkal, csak most, mert nagyon ráértem gyűjtögetni a mozaik képeket amiket be kellett küldeni. Még mielőtt bedobtam a postaládába mondtam a férjemnek, hogy nem kell babakocsi, mert nyerek egyet, de ezt totál hülyeségből mondtam neki. :) Tegnap említette,nekem már ki is ment a fejemből, hogy miket mondtam.

Egy a lényeg, kérdezősködőknek nem állok meg többet. Pedig mindíg jönnek oda, amikor megyek ctg-re.

2009. szept. 25. 10:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!