Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok székelni idegen helyen?

Figyelt kérdés

Hatalmas nagy problémám van: csak itthon tudok kakálni, de csak akkor, ha nincsenek nálunk idegenek. Ez nekem tényleg sok bosszúságot okoz.


Hozzánk költözött a húgom barátja, és bár két vécé van, amikor nem vonulnak el, akkor sehol sem megy. Inkább bejárós lettem egy szomszédos megye központjában lévő főiskolába is, mert nem tudnék kollégiumban vagy albérletben "pottyantani". Esetleg keressek fel egy pszichológust?


2009. szept. 12. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Te jó ég. És ha hasmenésed lenne (idegen helyen)? Nem volt még rá példa?
2009. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen, volt, viszont inkább szenvedtem az erős hasgörccsel hazáig.
2009. szept. 12. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel én is ugyanígy voltam sokáig és ritkán még most is.

Pszichológusok szokták néha alkalmazni azt a módszert, hogyha valaki nagyon fél valamitől, akkor szembesítik vele míg meg nem szokja.

Nah, nálam így oldódott meg a probléma. Páromnál voltam 3 napig és első napon iszonyatos hasmenésem lett. Nem bírtam volna ki még két napig tartogatni.

2009. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is hasonló problémám van, de nekem a pisiléssel is. Amikor nyaralni voltam 1 hétig nem tudtam egész nap pisilni, csak este, de akkor se a wc-n sikerült, hanem zuhanyozás közben. Egyszerűen nem is éreztem,

hogy kellene, pedig ettem-ittam rendesen. Nem tudom mitől lehet ez, talán azért, mert kiskorom óta csak otthon wc-ztem, nem mentünk vendégségbe/és nem is jöttek vendégek.

2009. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.Ha elmegyek itthonról napokra, akkor én is ilyen problémákkal küzdöm.(inkább nem eszem vagy nem annyit :) Sajna ez van, csak otthon ha megszokott környezetben! nem hinném , hogy ezzel orvoshoz kellene fordulni, rengeteg ember van így ezzel!
2009. szept. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom, és mint az előzőekben volt, sokan furcsállják a dolgot és jönnek a fosás témával csak az a baj akinek nincsen ilyen gondja az nem érti nekünk ez miért nem megy.teljesen normális és természetes dolognak tartom mind a kettőt de valahogy mégsem megy...
2009. szept. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!