Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lesz azzal, aki nem tud...

Mi lesz azzal, aki nem tud székelni?

Figyelt kérdés
Olvastam egy csomó oldalon meg ilyen egészséggel foglalkozó lapban, hogy a hashajtóra könnyen rá lehet szokni, egy idő múlva pedig már azzal sem fognak tudni székelni. Ez után mi jön? Csakmert ezt egyik újság vagy oldal sem írta, és érdekelne...
2011. aug. 17. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyent még nem hallottam. Nekem volt gyerekkoromba székrekedésem arról tudok nyilatkozni. Teljesen felpuffadt a gyomrom és nagyon fájt, de kaptam hashajtót és 1 hét alatt teljesen rendbe jöttem.
2011. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem úgy 12-13évesen volt ilyen problémám, elkezdtem hashajtót szedni(valami nagyon erőset,amit ma már nem javasolnak az orvosok úgy 10éve volt ez),és kb 2-3hétig szedtem.Az volt ráírva,hogy 28napnál tovább nem szabad szedni,mert bélrenyheség v súlyosabb bajok jöhetnek elő.Úgymond én is rászoktam,illetve a szervezetem.Viszont leálltam róla,ittam zöld teát,ettem joghurtokat,kefíreket,sportoltam és helyre jött minden.


Volt olyan idő,amikor zöld tablettát szedtem(dr.ch),azt is megszokta a szervezetem de azt kb 3-4nap alatt,és mindig 1-el több kapszulát kellett beszednem,hogy hasson valamit.Arról is leálltam és magától helyreállt minden...

2011. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szétveti a szar.
2011. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki egyáltalán nem tud székelni, akkor előbb-utóbb bélcsavarodást kap, ami perforálódni fog, és akkor általános szepszisben meghal az illető. Nem szép halál. Ha nem használ a hashajtó, akkor be lehet feküdni a kórházba, ahol akár sebészeti úton is kezelik a problémát, ha kell. (De én például tudok olyan hasmasszázst csinálni, amitől rohan a delikvens a vécére, szóval nem a műtét az első.)
2011. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!