Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy komoly a baj?

Lehet hogy komoly a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó helyre írok-e, de megpróbálom hátha tudtok segíteni. Az van hogy az arcomon az állkapcsom külső részénél találtam egy borsószem méretű csomót. Anyám szerint a fogamról lehet, de én félek hogy valami komolyabb dologról van szó. A kérdésem az lenne hogy ezen a helyen egyáltalán kialakulhat daganat esetleg, vagy tényleg csak a fogamról lehet?

Orvoshoz csak akkor mennék vele ha nagyon muszáj.


2013. márc. 2. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon miért nem akar senki sem orvoshoz menni,ha egyszer baja van?


mer mi van a fogaddal?

milyen a csomó? ha megfogod, el tudod mozgatni a bőrrel?


lehet, hogy egy pattanás készülődik a bőröd alatt... az szokott ilyen csomós lenni, és felül még semmi

daganatra nem sok esély van.. de van egy bőrbetegség, most hirtelen nemtom mi ez, de válaszolj a kérdéseimre és megnézhetem mi az:D

és nemed/korod?

2013. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van egy pár rossz fogam, de azon az oldalon pont nincs ahol a csomó van, ezért nem hiszem hogy arról lehet. Amúgy ha megfogom, lehet mozgatni a bőr alatt, ilyenkor kicsit érzékeny is.

Nem hiszem hogy pattanás, mert már egy pár hete érzem hogy ott van, a pattanás szerintem ennyi idő alatt már kijött volna, bár nem biztos. Először nem foglalkoztam vele mert reméltem hogy felszívódik, de már most kezd aggasztani.


22/F

2013. márc. 2. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:

ááát, nemtom

menj el dokihoz, egyszerűbb

nem találtam meg a jegyzetekben, hogy mi okozhat ilyesmit, de tudom, hogy van egy ilyen bőrbetegség

2013. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!