Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem lessz és nincs...

Ugye nem lessz és nincs komoly balyom?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja, hogy nem volt rendesen székletem. Tegnap este egy nagyon kicsike sikerült de az is tök kemény volt és sötét. Ma reggel szintén. Ez alatt a 4 nap alatt nagyon keveset ettem ha ez számít. Mind a 2 alkalommal nagyon nehezen sikerült azt a kicsit is kihozni magambol. Ma reggel kávét is ittam, hogy beinditsa a bélmûködésem de nem hatott. Ugye nincs komoly bajom?
2013. jan. 30. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel és iszol rendesen, akkor természetes hogy kevés és kemény székleted van, igyál sok folyadékot, egyél főzelékeket, zöldséges leveseket,sok gyümölcsöt.
2013. jan. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most,mikor mar a problema megvan, fogyassz sok szilva kompotot, es ha hallottal mikrorostos gelrol,akkor azt. Es sok folyadek meg zoldseg.
2013. jan. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben talán már glicerin kúp is kell, hogy a bekeményedett széklet távozni tudjon.
2013. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nincs komoly bajom? :/
2013. jan. 30. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Székrekedésed van.

Egyél sok zöldséget ezentúl, szendvicshez paprikát, paradicsomot, uborkát, ebédre is legyen valami zöldség, akár borsó a rizi-biziben.

ha ez nem lenne elég, mert már beszáradt, vegyél be egy stadalaxot, az kitisztítja a beleid, utána pedig szigorúan egyél zöldséget minden nap. Igyál sok vizet, egyél teljes kiörlésű ételeket, kenyeret, zsemlét.

Nekem így jött rendbe a gyomrom.

2013. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs komoly bajod! Minden nap éhgyomorra egyél megy egy natúr joghurtot! Most pedig menj le a patikába és vegyél glicerines végbélkúpot és azt tedd fel. Napi 1,5 - 2 l folyadékbevitelről ne feledkezz meg!
2013. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy nincs, ha nem eszel, akkor székleted sincs, de ha nem indítod be a kúppal és utána sem táplálkozol rendesen, akkor lehet.
2013. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tisasen az hatásos
2013. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!