Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zavar a piszkálódás! Hogyan...

Zavar a piszkálódás! Hogyan hízzak?

Figyelt kérdés
11 éves 152 -153 cm magas 31 kg-os lány vagyok. Nagyon szeretnék hízni,mert sokan csúfolnak és ez nahyon zava( nem vagyok anorexiás,és a negatív hozzászólásokat kerüljük.) Kb. Olyan 3-4 kilot szeretnék hízni de időmegkötés nincs,csak minél hamarabb szeretném.

2013. febr. 9. 15:26
 1/10 zseska válasza:

Szia.

Nagyon nehéz tanácsot adni neked ebben. Én évekig kűzdöttem ezzel a gonddal,pontosabban 20 évig. :( Aztán tavaly nyáron elkezdtem csak azokat a dolgokat enni,amit nagyon szeretek. Itt most nem édességre gondolok,hanem főtt ételre! A férjemet kicsináltam vele,hogy több napon keresztül mindig ugyanazt főztem,de megérte,mert híztam 7 kilót!! :) Természetesen az édességet sem vetettem el,de nyáron a sok gyümölcs is besegít,cseresznye,dinnye,stb. Főleg abban a mennyiségben,ahogy én eszem... :D Viccet félre,a LÉNYEG,hogy jóízűen edd,mert szerintem az hízlal a legjobban. :)

2013. febr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hamar nem lehet jelentősen hízni, legfeljebb heti 0,5-1 kilót. Egyébként aki piszkál azzal ne foglalkozz, mert az értelmi szintje messze a béka feneke alatt van.
2013. febr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem kellene vele törődnöm,de minden nap ezt hallom és már... de azért köszi a válaszokat ment a zöld kezecske mindkettőtöknek :))
2013. febr. 10. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha leírnád, hogy mit szoktál enni, hányszor stb. Valószínűleg alkatilag vagy vékony, de ebben az esetben is tudsz hízni.
2013. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen,alkatilag mert a családban mindenki vékony volt.

Reggelire kenyeret felvagottal,vagy kalacsot vajjal szoktam enni,de suli idoben koran csak egy fel zsemlet tudok levinni.

Ebédre suli idoben valami levest meg tesztat vagy fozeleket( altalaban marad egy ngyon kicsi a tanyeromon)

Uzsira pedig valami zssömlét vagy kiflit

Vacsira meg ha van akkor vaamilyen fott etelt de ha az ninvs akkor 2 zseklét vagy kiflit,vagy kenyeret szoktam enni.

2013. febr. 12. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

"Igen,alkatilag mert a családban mindenki vékony volt.

Reggelire kenyeret felvagottal,vagy kalacsot vajjal szoktam enni,de suli idoben koran csak egy fel zsemlet tudok levinni.

Ebédre suli idoben valami levest meg tesztat vagy fozeleket( altalaban marad egy ngyon kicsi a tanyeromon)

Uzsira pedig valami zssömlét vagy kiflit

Vacsira meg ha van akkor vaamilyen fott etelt de ha az ninvs akkor 2 zseklét vagy kiflit,vagy kenyeret szoktam enni."


Főzelék, kalács, zsemle, tészta, kifli. Ezek mind olyan ételek, amikben sok szénhidrát van, ami elvileg hízlal, de te valőszínűleg nem vagyok olyan alkat. Viszont fehérjében gazdag ételeket (szinte) egyáltalán nem eszel. Ilyenek a tojás, hús, sajt. Próbáld meg, hogy kenyeret (jobb lenne teljes kiőrlésű), rizst, ha anyukád csinál, hússal ( csirke, pulyka), hallal, vagy csak simán kenyeret sok sajttal, halkonzervvel eszel.

2013. febr. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja,tényleg,bocsi azt kihagytam a tésztát hússal szoktam enni de sjatot tényleg keveset eszek... köszi a tippet! :-)
2013. febr. 13. 21:55
 8/10 anonim válasza:
kb. olyan 42-52 kiló között kéne lenned
2013. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
a fentieket kibovitenem meg azzal h mikozben megprobalsz hizni sportolj is (ne sokat) mert maskulomben nem fog egyenloen eloszlani a zsir pl. nagy lesz a hasad a labaid viszont meg mindig olyan vekonyak lesznek(mondjuk te ettol meg messze vagy...)
2013. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
neeem ez a veszely nem fenyeget ( heti 5 tesióra és heti 4 óra tánc :))
2013. nov. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!