Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén? Mit...

Miért nem hagynak békén? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szörnyű osztálytársam, aki állandóan azzal piszkál , hogy "nem vagyok sovány alkat" szaall étitek...és hát persze hogy rosszul esik, mert oké hogy nem vagyok sovány, de kövér se vagyok. Csak azt nem értem, hogy vannak nálam sokkal nagyobb darab lányok/fiúk az osztályban őket békén hagyja. Csak engem zaklat állandóan...tudom hogy nem kéne vele foglalkozni, de ez nekem egyszerűen nem megy ...idegesít h. folyton engem. piszkál....:(

2012. nov. 9. 18:51
 1/4 Platinateknős ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele az egyik osztálytársammal. Ha ellenkező nemű akkor tetszel neki (ez nem biztos). Én a legjobb barátommal visszavágtunk neki, csúfolódásokat kerestünk interneten, és megaláztuk. Próbáltunk nem figyelni rá de ez nem használ, hiába mondja mindenki hogy ne figyeljünk rá...

jó beszóláspl: Megfejellek mint hableány a korallzátonyt.

Fuss menekülj! Ma viszik a szemetet!

Vagy ha beszól mond azt neki hogy: Bocsi angyalom, nem értek cselédül.

Ezek elég jók. Meg semmiképp sem mutasd ki hogy megsértődtél. Tegyél úgy mint aki szar a világra.

2012. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platinateknős ***** válasza:
100%
Ja és ha ledagattoz mond azt neki: Én dagadt vagyok, te csúnya. Én lefogyok, na és te?!
2012. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%

szerintem az működhet, ha szólsz neki, hogy szeretnél vele beszélni. és négyszemközt elmondod neki, hogy ez neked rossz, bánt téged, rosszul esik. és arra kéred, hogy ne csinálja. és ezt normálisan nem támadva. a lényeg, hogy nem rendre utasítasz, hanem "kérsz". nem kényszer neki.


lehet meglepő de ilyen szituációban az emberek ritkán mondják azt, hogy de azért is tovább csinálom.

2012. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platinateknős ***** válasza:
Lehethogy ez tényleg hatásosabb, de nekünk amikor az igazgatónak panaszkodtunk még az se használt. Meg mi is próbáltuk vele megbeszélni de nem jött be.
2012. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!