Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha a osztálytárs...

Mit csináljak ha a osztálytársaim szekálnak?

Figyelt kérdés
szekálnak , dupolják-elveszik cuccaim tesi öltözőbe , ütnek ... ( 4 fiú piszkál ) ha szólok tanárnak vagy behívnam szüleimet akkor azért szekálnának . ja és azt mondták azér szekálnak mert kicsi vagyok . nem vagyok verekedős tipus.

2012. szept. 13. 07:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pedig itt csak a tanárok vagy a szülők tudnak segíteni. Ha más lehetőség nincs,most még nincs korán átmenni egy másik osztályba.Sok sikert neked!
2012. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy emberen meglátszik, ha konfliktuskerülő. Kilométerekről kiszúrják a kötekedni vágyók. Nekem így telt végig az általános iskola, nagyon sokat b@sztattak. Csak közben kicsit edzettem és mostanra 100 kiló lettem, érdekes már nem akar szekálni senki. Sőt, ha én kötekszem inkább nem állnak szembe a népek. :) Ajánlok neked is egy kis edzést és ha meglesz az eredménye, meglesz a szemléletváltásod is. Egyébként nem tudsz tenni semmit. A szülők csak olaj lennének a tűzre, ne vágd magad alatt a fát.
2012. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mire valaki kigyúrja magát,kell egy pár hónap,addig szerinted a kérdező mit csináljon, nézzen ki a fejéből?

Nincs mese,ide kellenek a tanárok vagy a szülők,hogy tudjanak segíteni a kérdezőnek!

2012. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerinted én mit csináltam? Nem két nap volt... Sőt lehet, hogy alkalmatlan is erre. Persze szóljon csak a szülőknek...
2012. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem kezd el semmit, akkor egész életében így marad. Munkatársak szívatják majd..stb.. Legalább 1-2 év múlva megszűnhet ez a dolog, HA TESZ ELLENE.
2012. szept. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt heteken át aztán mégis engem rúgtak ki amikor betörtem egy köcsög orrát.Életem legjobb pillanata volt:D
2012. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tettesd keménynek magad, ordíts, mittudom én, de könyörgök ne hagyd magad! Most van lehetőséged elbánni velük, később nagyon meg fogod bánni, ha most nem csinálsz semmit.
2012. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Paprikaspray-el fújd pofán őket! Vagy próbálj keresni valami tekintélyes menőgyereket felsőbb osztályból, hogy védjen meg.


Az biztos, hogy valami edzés, mozgás, harcművészet nem ártana a kérdezőnek, de ha azért szekálják, "mert kicsi" lehet, hogy nem az a típus aki 100 kg izmot tud magára szedni. Akkor már inkább az legyen a cél, hogy fusson gyorsan, meg tanuljon meg ütni, rúgni.:P

2012. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Te ugyan gyenge vagy, ők viszont hülyék. Ha megteheted, akkor ne vegyél róluk tudomást; ha nem teheted meg, akkor menj át egy másik iskolába!
2012. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha csak 4 fiú piszkál és van olyan osztálytársad akivel jóba vagy akkor nem ajánlom,hogy átmenj egy másik suliba,mert lehetséges,hogy a másik suliban durvább lesz a helyzet,lehet,hogy ott már majdnem az egész osztály piszkálni fog és bizonyára nagyon rossz lenne.


Engem az ált. iskolában is piszkáltak már amikor alsó tagozatos voltam,aztán 7. év elején átmentem egy másik suliba amit nagyon megbántak,mert ott 10x rosszabb volt

és depresszióba estem!

most a gimiben is piszkálnak és szinte az egész osztály.

engem azért piszkálnak/piszkáltak(szerintem),mert (mindig is visszahúzódó voltam)most nagyon visszahúzódó lettem.


Szóval nem hiszem,hogy jó döntés lenne,ha átmennél egy másik suliba!!!!!


Nekem mindig azt mondják/mondták,hogy nem foglalkozzak a hűlyékkel csináljak úgy mintha ott sem lennének!

Nos nagyon jól tudom,hogy ez nem olyan könnyű mint ahogyan ezt sokan hiszik!!!

De nálad ez lehet,hogy beválna,mert lehet,hogy hamar megfogják unni és észre fogják venni,hogy te nem is foglalkozol velük,nem is figyelsz rájuk.

Téged csak azért piszkálnak mert kicsi vagy?

Lány vagy?-ha igen akkor tetszhetsz nekik és azért piszkálnak.


De mondom,ne foglalkozz velük,ne lássák rajtad,hogy zavarnak,de ha megütnek akkor tessék csak visszaütni,de úgy,hogy többet eszükbe ne merjen jutni,hogy téged megüssenek!!!!! :) ;)


Ha vannak az osztályban barátaid akkor kérd meg őket,hogy szóljanak be nekik,vagy csináljátok velük azt amit ők veled is.(bár én ezt azért nem tenném a helyedbe,meg az én helyzetemben sem szoktam,mert nem szeretnék a szintjükre lesüllyedni).


Sok sikert!

És gondolom biztosan vannak barátaid,vagy ha nem több de egy biztos

(vagyis remélem(,mert vele oszd meg ezeket és kérd ki a tanácsát,hogy ő mit tenne,vagy a szüleidnek szóljál nem kell,hogy bemenjenek a suliba,de kikérheted a véleményüket,tanácsukat!

Minden jót neked,(és azért remélem nálad nem olyan vészes a helyzet,nem hasonlóképpen járj mint én).

HAJRÁ!!!!!!!!!!!!! ,koptasd le őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!