Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha a osztálytárs...

Mit csináljak ha a osztálytársaim szekálnak?

Figyelt kérdés
szekálnak , dupolják-elveszik cuccaim tesi öltözőbe , ütnek ... ( 4 fiú piszkál ) ha szólok tanárnak vagy behívnam szüleimet akkor azért szekálnának . ja és azt mondták azér szekálnak mert kicsi vagyok . nem vagyok verekedős tipus.

2012. szept. 13. 07:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
az osztályból én vagyok a legkisebb fiú . Nem csak piszkálnak , tesi öltözőbe vernek - dobálják cuccaim , fenyegetnek .Ja és a barátomat is szekáljak mert kicsit ducibb mint ők . DE eldöntöttem hogy következő fogadórán elmondom miket csinálnak a másik ötletem , hogy elmondom szüleimnek
2012. szept. 19. 13:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha ezt így eldöntötted nem sok értelme volt föltenni a kérdést..:P Persze te tudod, de ha a mostani tanárok, szülők is olyan közönyösek, mint az én időmben (10 éve), akkor csak még jobban magadra haragítod az arcokat.

Neked kéne szembeszállni velük, ha ezt ügyesen csinálod, akkor fognak békén hagyni.

2012. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 SeoToX válasza:

Már előttem le írták mit tegyél.


Engem is szekált egy osztálytársam, de néha nagyon messzire ment. Pl: Valamelyik nap egy égő gyufa szálat a nyakamon oltott el, úgy hogy háttal voltam neki, és még mikor tesi előtt öltöztünk át, hajoltam le hogy bekössem a cipőm akkor ő seggbe rugót. És ilyeneket csinált, ütögetett stb... Mikor tesi előtt cipőkötés közben seggbe rugót akkor betelt a pohár, bekötöttem a cipőm felálltam és jól oldalba rúgtam. Azóta nem igen kötekedett.

2012. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
ha nem veszel tudomást róluk akkor is vérszemet kapnak rád szerintem barátkozz valaki olyannal aki menő domináns ha kell nyalizz is és az beválik (szerintem).
2012. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Be kell őket fenyiteni,, Nincs olyan ismerösöd aki befolyásos ,, amugy ezzek gypsik , Csak azok szoktam igy viselkedni. Vagy Járj valami Kung Fu-ra .
2013. jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem is ez volt, de ahogy átmentem másik suliba, minden megoldódott, még szinte kemény is voltam, mert úgy éreztem bárkit szétverek ha kell (ellentétben az előtte lévő sulival) viszont 10 percbe telt elgyalogolni a suliba a szokásos 1 perc helyett, de hát annyi baj legyen. :D
2013. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!