Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom es hogy...

Mi lehet a bajom es hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Elegge beteges vagyok mostanaban. 4 honapon belul volt 1 tudogyulladasom, 2 tuszosmandula gyulladasom, 1 hojagos torok (garat) gyulladasom es most megint faj a manulam. Mitol vagyok ilyen beteges es mit tegyek ellene?
2013. jan. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit lehet erre mondani egy kor meghatározás nélkül .

Ha 80 vagy akkor ,azt írom,most már minden könnyen el ér

2013. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18/L
2013. jan. 21. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy normális vitaminnal, nem patikaira gondolok, mert azok semmit se érnek. Én már egy éve Multi Pro-t szedek (nem betegség miatt) és azóta komolyabb betegségem nem volt (izomszakadást nem számolom, mert az nem ezen múlott).


[link]

2013. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ez kapszula?
2013. jan. 21. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. 7 darab. Én egyszerre szoktam bevenni reggeli közben.

Ha soknak tartod, akkor itt van ez: [link]


Ebből 2 darab egy napi adag. Olcsóbb, de viszont sokkal kevesebb dolgot tartalmaz. Ott vannak jobb oldalt a kép alatt az összetevők, a 2 terméket össze tudod hasonlítani.

2013. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2013. jan. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!