Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hete erős, enyhén sárgás...

Pár hete erős, enyhén sárgás SZAGTALAN folyásom van! Mi lehet a bajom? Mivel tudnám kezelni?

Figyelt kérdés
Anyunak már mondtam szerinte többet kéne innom...
2012. jan. 23. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyukád helyében kissé jobban utána néznék a dolgoknak. A folyás szinét egyáltalán nem befolyásolja, hogy mennyit iszol. A normális folyás fehér és szagtalan. Ha sárgás, esetleg darabos akkor valamilyen fertőzést szedtél össze, még akkor is ha szagtalan. Ne kisérletezz, hanem keress fel egy nőgyógyászt.

Hány éves vagy? Ez nem derül ki a kérdésedből. Amennyiben még 14 alatt, akkor gyermeknőgyász is létezik. Ha még nem menstruálsz, akkor ez lehet az első menszesz jele is. Igazából itt csak tippeket tudunk adni, meggyógyitani nem.

2012. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz, ő ki tudja tenyészteni, hogy mi okozza. A sárgás folyás nem normális, akkor sem, ha szagtalan.
2012. jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, 3 éve menstruálok. És rendben, értem .:)
2012. jan. 23. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már sárgán folyik ki, az valami fertőzést jelent, amit orvosnak kell kivizsgálni.
2012. jan. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden esetre ha nagyon zavar a dolog és gyors megoldást szeretnél, akkor próbáld ki a D-mannoz nevű port, amit vitamin boltokba lehet kapni pl itt:www.vitamin-abc.hu nézz utána. Ártani nem árt semmiképp, mert nem szívódik fel és mellékhatása sincs. Kisgyerekek is szedhetik és már néhány orvos is ajánlja. Már az első nap érezni a hatását, ha mondjuk kellemetlen viszketős tüneteid is vannak.
2012. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi lett végül belőle?
2012. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!