Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? Hogyan lehet...

Mi bajom van? Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
ELég depressziós szoktam lenni, és elég érzékeny vagyok.Viszont néha vannak olyan rohamaim, hogy ha valami rossz történik velem(pl szkaítás, ha nagyon szerelmes vagok, egy fontos vizsga, ami nem sikerül stb és éppen túl kiborulok tőle akkor, akkor először nagyon sírok,de utána elkezdek remegni.Remeg a lábam, kezem, fenekem,, ha fekszem, akkor még a stem is összerándul. Van ilyenkor a fejemben tök nyugodtságot érzek, csak max attól vagyok ideges, hog mikor múlik el ez az érzés.Ilyenkor előfordul, hogy az ujjaimat tördelem, vagy ha valaki fogja a kezem, akkor kényszert érzek, hogy szorítsam és ilyenkor erősebben szoírtok,mint normális helyzetben. Lehet, hogy csak vitamin hiányom van,vagy ez idegi probléma?
2009. nov. 22. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
mindenképpen idegi. nagyon változtatni kéne a szokásaidon ha nem szeretnél a közeljövőben egy idegösszeomlást...erősen hajtasz felé.
2009. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!