Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem is emetofóbiám van?

Nekem is emetofóbiám van?

Figyelt kérdés

Olvastam az ehhez kapcsolódó kérdéseket, és szeretnék kicsit többet megtudni.Nemtudom hogy emetofóbiám van, vagy semmi bajom csak bebeszélem magamnak.

Amikor meghallottam a tv-ben hogy terjed a hányásos hasmenéses vírus teljesen beparáztam. Ha az egyik családtagom ilyen betegségben szenved elrohanok itthonról csak hogy nehogy elkapjam.Folyamatosan félek hogy hányni fogok.

Enni eszek normálisan, ilyen problémám nincs.



2013. jan. 15. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hányni, betegnek lenni senki sem szeret. Az emetofóbia súlyosabb. Akinek emetofóbiája van, társaságban soha nem eszik, és egyedül is keveset, mert fél, hogy kihányja. Kicsit rokon az anorexiával. Az emetofóbiás ember nem mer belemenni semmilyen kapcsolatba sem, hátha az egyik fél valamikor rosszul lesz.
2013. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így kezdtem..és elfajult a dolog. De már jobban vagyok és túltettem magam rajta:)Nem vagy teljesen emetofóbiás csak hajlamos lehetsz rá. Korod? Kinőheted ha fiatal vagy.
2013. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!