Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyér lehet? Orvos...

Ez aranyér lehet? Orvos nélkül megúszhatom?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Ma reggel fedeztem fel a végbelem közelében kívülről egy kisebb csomót, vagy "bőrdarabkát", de fogalmam sincs, hogy mióta van ott (lehet évek óta nem tünt fel?)

Egyébként semmi panaszom nincs ezen kívül, úgy értem, nem viszket, nem fájdalmas az ülés, nem vérzik, nem szokott székrekedésem lenni. Mi lehet, és mit csináljak vele?


2013. jan. 12. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
ha puha és lila szinü akkor kezdödö aranyér. én aranyérkenöccsel kentem de igy is vagy egy honap volt mire visszahuzodott. nekem se volt semmi bajom azonkivül hogy ott volt. nekem késöbb kicsit keményebb volt mert megalvadt benne a vér de igy is elmult.
2013. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a gyors választ, puhának puha, de inkább olyan bőrszínűnek mondanám. Azért lehet szerzek egy kenőcsöt. Neked melyik vált be? én csak a reparonról hallottam, az jó rá? vagy érdeklődjek a gyógyszertárban?

2013. jan. 12. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak arra vigyázz, hogy a székleted ,ne legyen kemény - ne légy szorulásos és ne ülj hidegre , nehogy megfázzon. Akkor jönnek a problémák.
2013. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen én reparont használtam
2013. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 12. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:
igen,a kemény széklettel nagyon vigyázz,nekem 1x volt,akkor berepedt odalent,vérzett és fájt is nagyon...és azóta is,ha keményebb a székletem,ugyanígy gond van :( tehát figyelj oda,hogy miket eszel :)
2013. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, figyelni fogok, szerencsére nem szokott székrekedésem lenni, nem is szokott fájni olyankor sem. De figyelek, hogy ne legyen gond, hál istennek eddig se volt, most is csak "vélelten" fedeztem fel, tüneteim nincsenek ezzel kapcsolatban.
2013. jan. 12. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
én a hemoclin gélt használom, mert könnyű a használata és elég gyorsan hat. sztem nézd meg a neten és úgy válassz!
2013. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!