Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér lehet vagy mi?

Aranyér lehet vagy mi?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja nem tudom normálisan wc re menni, elsőnek azthittem az antibiltikumok miatt, de már 2x5ös Normaflore kúra se segített, se hashajtó, ha direkt úgy ettem ami meghajt lekvár meg milánói(engem régebben mindig meghajtott)

semmi csak érzem azt a folytonos teltséget a beleimben.

Néha ilyen hólyagok vannak(amik elmúlnak de néha fájdalmasa ahogy megnyomom de elmúlik) a végbélnyílásomon, és egyszer kicsit (ha nem figyelek oda észre se veszem) véres volt a papír, ha wc-re is megyek fáj és nehézkesen mintha belenne szűkülve.

Étkezek rendesen, Reggeli Tízórai Ebéd (meleg étel mindennap leves és második) délután és néha az estit elhanyagolom, napi minimum 2 liter vÍz is megvan, de igy se jó! Szüleimnek nem tudom hogy mondjam el...17/f


2013. jan. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot szedtem nemrégiben én is a fogamra és nem sokkal utána erős szérekedésem lett, nekem végül csak a glicerines kúp segített, próbáld ki. Véres lehet a wc papír ha berepedt a végbeled, vagy aranyered lett az erőlködéstől, erre vegyél Reparon kenőcsöt, de ha nem múlik menj orvoshoz.

Egyél rostos dolgokat, zöldséges leveseket, gyümölcsöt, esténként natur joghurtot, magos teljes kiörlésű zsömlét, tejfölös főzelékek és a fejtett babból készült leves, vagy főzelék is lazítja a székletet, igyál sok folyadékot és mozogj eleget minden nap.

2013. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Elég sok antibiltikumot szedtem be betegségeim miatt, körülbelül 3x 450mg és egyszer egy 850mg osat szeptember óta!

Így már értem Köszönöm szépen!

2013. jan. 8. 15:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer bekentem ilyen olajos kenőccsel (száraz bőrre meg kidörzsölt bőrre van) már másnap sokkal jobb lett tőle!
2013. jan. 8. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
A Reparon kenőcs aranyérre van, próbáld ki, Glicerin kúp meg jól kitisztít és utána talán már könnyebb lesz.
2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a szüleid meg fogják érteni, erről nem te tehetsz és nem is cikikategória előttük. Szólj nekik, ezt mindenképpen kezelni kéne valahogy. Nekem a terhesség aaltt volt aranyerem, arra rectanal aidet használtam, jó is volt, de ha nem múlt volna el huzamosabb ideig, tuti orvoshoz mentem volna. Te pedig fordulj a szüleidhez és ők vigyenek el orvoshoz (vagy mehetsz egyedül is, de mivel a költségeket ők fogják állni, azért szólj nekik is...)!
2013. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fontos a sok rost (gyümölcs, zöldség) és a folyadék. nekem a hemoclin gél segített terhesség alatt, amikor kijött az aranyerem.
2013. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!