Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most aranyér, vagy nem?

Ez most aranyér, vagy nem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, és már egy pár hete néha viszket a végbél nyílásom. Nem állandóan, csak néha. Ha viszont erősebben megvakarom, vagy fürdés közben közvetlenül csapatom rá a vizet akkor viszont fáj. A mai nap mintha egy kis kitülemkedést is észleltem volna. De viszont SEMMILYEN problémám nincs széklet ürítéskor és nem is vérzik (csak egyszer "vérzett" amikor körömmel belekaptam, és láttam a WC papíron, de akkor is olyan minimálisan mintha ott se lett volna). Olvasgattam össze-vissza és most bizonytalan vagyok.

2013. jan. 3. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kezdődő aranyér. Próbálj sok rostosat enni és többet mozogni, meg vehetsz kenőcsöt is rá, az enyhíti a tüneteket. Én a rectanal aidet javaslom, mert azt használtam, a többit nem igazán ismerem.
2013. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószinüleg aranyér*jele*,Nem ártana kúpot is venned,nekem a Reparon kúp és kenőcs jött be van benne baci őlő is.

Hemorid ,ennél a kenőcs vált be,több benne a érzéstelenitő*nemfáj annyira*tőle.

Meg kell jegyeznem,hideg szék,ülés,lépcsőre,kőre nemszabad leülni,és huzamos ülés sem tesz jót.


Egy aranyeres :)

2013. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is kipróbáltam már sokféle gyógymódot, nekem a HemoClin gél használt a leginkább.
2013. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!