Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1 évig hashajtóztam magam,...

1 évig hashajtóztam magam, fél éve leálltam mert rájöttem hogy baromság volt. Most 3 napja igen nehezen tudtam wcre menni, és ha sikerült, elég nyálkás volt és véres, és mintha éreznék egy dudort odalent. Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Ha az , akkor mit kezdjel vele? Ha ugy csinálok mintha nyomnám ki a székletemet, akkor egy másik púpszerút érzek odalent, de nem jön ki, meg nem kell visszanyomni mint ahogy ezt az aranyérnél írják. Félek hogy szörnyű kárt tettem magamban!

2012. dec. 3. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt innen nem tudjuk megmondni.

Háziorvosodhoz vagy általános sebészeti szakrendelésre kellene elmenni. Valószínűleg aranyér lesz, de azt pedig minél előbb el kell kezdeni kezelni. Nyálka akkor szokott ürülni, ha a belső aranyeres csomók - amik a végbélben az anusgyűrű felett beül találhatók, ezek ilyen vénás hálózatot alkotnak- begyulladnak és ilyenkor a székleten van a nyálka és a vér, a külső felszínen és nem elkeveredve vagy esetleg a végén ürül.

2012. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen valószínű aranyér lesz! nagyon köszönöm!!
2012. dec. 3. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!