Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbéldaganat? Vagy aranyér?

Végbéldaganat? Vagy aranyér?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt többször volt aranyerem, ami kitüremkedett, és műtöttek is vele. Mostanában többször van, hogy viszketést, szúrást érzek a végbelemnél, néha fájdalmas a székeléskor a végbéltájékom, és ma picit felnyúltam és megtapintottam, bal oldalt belül érzek egy kis duzzanatot, de belül, nem kívül.

Nagyon megijedtem, honnan tudhatnám, hogy daganat vagy aranyér? Nem vérzik, székeléskor sem, és annyi változott, hogy mostanában keményebb a székletem, mint eddig.


2012. nov. 21. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak orvos tud válaszolni vizsgálat után. Lehet belső aranyér, nekem is az van, de mindenképp nézesd meg.
2012. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Proctológiára kell mennem, ugye? Belső aranyér is lehet, nem csak külső? Neked mik a tüneteid? Hasonlók, mint nekem?
2012. nov. 21. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik belső aranyér is.
2012. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem belső aranyerem van, nekem is szurkál, viszket, és nehezen tudok székelni mert elakad a végbélnél. Szerencsére mostanában nekem se vérzett, de nem akarom "elkiabálni".
2012. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál? hogy vagy?
2012. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődésedet, még nem voltam, mert itt, ahol lakunk, nincs a kórháznak proktológia részlege. Panaszaim elmúltak, de nem nyugszom meg, utánajárok a dolognak mindenképpen.
2012. nov. 26. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!