Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A térdem fölött dagad a...

A térdem fölött dagad a lábam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Orvoshoz menni nem tudok, ez ki van zárva még egy pár hónapig. Először lementek a duzzanatok egy éjszaka alatt, most már a másik lábam is dagad, a térd fölötti részen. Fásliztam, de miután levettem, két órán belül püffedt újra. Mit csináljak?
2012. dec. 2. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom, ha vizes, akkor mikor benyomod úgy marad. Nagymamámnak volt olyan és kapott valami vízhajtót, vagy ilyesmit.
2012. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Márpedig ezzel azonnal orvoshoz kell menni, ha nem vagy biztosított, akkor magánorvoshoz, de mielőbb.
2012. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs TB-m és pénzem sem, munkanélküli vagyok. Akkor mihez kezdjek? Már két hete tart a dolog.
2012. dec. 2. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az önkormányzatnál, bizonyos esetekben térítik az egészségügyi hozzájárulást.
2012. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!