Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a térdemnél letörik egy...

Ha a térdemnél letörik egy porc akkor a térdem bedagad? Mik a porcleválás tünetei?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy a porc vándorol, és egy kellemetlen feszítő érzés van a térdedben, igen, akár be is dagadhat, de az annyira nem jellemző, az inkább a friss traumára jellemző, ellenben ha a porc vándorlása közben beragad az ízületi résbe, akkor nem tudod behajlítani a térded, és érzed azt a kemény dolgot a térdedben ( nyáron műtöttek ilyennel)
2012. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Nekem nem dagad be és hajlítani is rendesen tudom. Az a problémám hogy néha fáj. Leggyakrabban a térdem alatt. Az orvos szerint a hirtelen növéstől. Mostanában pedig eléggé megvolt terhelve mert focizok, heti 3 edzés + hétvégi meccsek.
2012. dec. 4. 19:51
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a problèmàm,de csak akkor fàj a tèrdem alatt ha rànehezkedek pl:gugolàs.

Valaki tudna segíteni?

2016. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!