Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy a sebem...

Mi az oka annak, hogy a sebem már több mint 1 hónapja nem gyógyul meg?

Figyelt kérdés
Múltkor faragtam, véletlenül megvágtam az ujjamat, de utána rögtön fertőtlenítettem is, viszont nem akar gyógyulni. Nem tud valaki segíteni nekem ebben?
2012. nov. 20. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem fertőződött el?


Esetleg nem vagy cukor beteg, nekik nehezen gyógyulnak a sérüléseik.

2012. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mikor voltál utoljára vérvizsgálaton? Egy laboreredményből biztosan kiderülne, hogy mi a gond. Meg persze amúgy is jó lenne, ha megnézné egy orvos is a sebet...
2012. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem vagyok cukorbeteg. Szerintetek érdemes lenne megmutatnom egy orvosnak?
2012. nov. 20. 22:31
 4/11 anonim válasza:
Talán nagyobb bajod nem lehet belőle. Persze attól is függ, hogy milyen orvosnak mutatod meg.
2012. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet normális. Ha 2-3 hónapig se múlik, akkor mutasd meg dokinak.
2012. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem fölösleges orvoshoz menned, hacsak nincs szabad 1 napod, hogy ott ülj a kórházban. Vagy nem vagy egy jó színész, aki eljátssza, hogy mindjárt meghal, akkor talán rádnéz egy orvos, akkor fogd a sebedre, majd ad rá egy kenőcsöt, hogy kenegesd vele 3 napig, ha nem javul gyere vissza és várj megint egy napot. Az orvosokat nem érdekli, hogy mire esküdtek fel, letelt a munkaidő..gó hóm.. :S

Kenegesd körömvirágkrémmel, és használj sokszor kézfertőtlenítőt. Ha nem javul, menj el egy tetoválószalonba, és mutasd meg ott, biztos gyorsabb lesz, mit az orvos, és lehet hasznosabb is.

Jobbulást!

2012. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Úgy látom, itt valaki nagyon orvosellenes. Elhiszem, hogy volt pár rossz élményed velük kapcsolatban, de ettől még nem kell az összeset elítélni.

Nem szeretnék a "kedves beteg" témájától elkanyarodni. Az lenne a legokosabb döntés, ha megmutatná egy orvosnak.

2012. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én nem vagyok orvosellenes, ezek tények. Azon az elven élek, hogy az idő pénz, a pénz meg nagyon fontos a mai világban és a tetoválószalon olcsóbb.

Az eredeti kérdéshez visszatérve, a sebet belülről is kellene folyamatosan fertőtleníteni, úgyhogy igyál sok pálinkát.. az meg a kézfertőtlenítő segíteni fog.

2012. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szerintem mindenképpen mutasd meg egy orvosnak, az idő lehet hogy pénz, de egészséget nem lehet venni:)
2012. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
amputálni kéne könyöktől lefelé
2012. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!