Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lábfej zúzódást állapított...

Dempsey kérdése:

Lábfej zúzódást állapított meg a doki 1 hónapja, milyen ütemben gyógyul a lábfej? 17/F

Figyelt kérdés
Focizás közben szenvedtem el egy hónapja, a duzzanat lement 1 hét alatt, 3 hét után tudtam kocogni is, most már megy a futás rendes tempóban is, de még elég gyenge a lábfejem, nem tudok bánni a labdával, ha megrúgom erős fájdalmat okoz. Ha valakinek volt már ehhez hasonló tapasztalata, vagy sportorvos az illető, örülnék a válaszoknak, mert már eléggé frusztráló. :(
2011. okt. 12. 16:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Neten a tüneteimre úgy ismertem rá, mint lábközépcsonttörés vagy fáradásos lábközépcsonttörés, a doki meg sem vizsgálta a középső részét a lábfejemnek, röntgennél sem. Valószínüleg nem tudok sok jóra számítani..
2011. okt. 12. 20:52
 2/5 anonim válasza:

Nekem augusztus elején volt egy sportsérülésem: rosszul léptem, és befordult a bokám. Tudom, hogy az nem a lábfej :), de ugyanúgy vagyok, mint te. Két-három hét volt, amíg lement a duzzanat, de most, több mint 2 hónap elteltével is fáj a lábfejemnél:(, pl egyáltalán nem bírok lábujjhegyre állni... Visszamentem az orvoshoz, azt mondta, hogy muszáj türelmesnek lennem, mert valószínűleg egy csomó rostot meg véredényt zúztam szét, és ezeknek az újraépüléséhez idő kell. Kérdeztem, mennyi? A válasz, akár még 2-3-4 hónap is pluszban!!! Szóval tudom, hogy rossz, de türelem! Persze kell edzeni, hogy erősödjön, de ne terheld túl, mert rosszul jársz... Mielőbbi teljes felépülést! :))

28L

2011. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖszi! :) Neked is! :)
2011. okt. 19. 15:12
 4/5 hör-mör válasza:
Hát,az a helyzet,nem akarlak elkeseríteni,de sajnos hosszú hetek,akár hónapok is eltelhetnek,mire "normális" lesz,illetve olyan,mint a baleseted előtt volt.Semmi mást nem tehetsz,mint hogy türelmesen vársz!
2011. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előttem lévőkhöz csatlakozom, türelmesnek kell lenni, én a lépcsőről "estem" le, és a lábfejemet ütöttem meg, 2 hónapja fáj. Azóta már az árkot is megtaláltam (józanul) és rátettem egy lapáttal, ugyhogy együtt érzek veled. Nagyon nehezen gyógyulnak az ilyen sérülések. Normális hogy még mindig fáj. Vigyázz rá....ne úgy mint én...
2011. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!