Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom! Szüksége...

Én ezt már nem bírom! Szükségem van segítségre! (Valaki? )

Figyelt kérdés

Az egész 2006- ban kezdődött. 13 éves voltam amikor búcsú levelet írtam a szüleimnek a naplómban. Olyanokat írtam, hogy nekem nem szabad tovább élni és hogy ne magukra haragudjanak mert ők nem hibásak, én választottam magamnak ezt és hogy meg kell halnom.

ez történt 2006ban, azóta nem nem volt semmi bajom, de lassan 2 éve vissza jött minden.

már négyszer próbáltam megölni magam, gyógyszereket szedtem be és elég sok alkoholt ittam rá, de soha nem "sikerült". Vízbe is próbáltam magam fojtani,de mikor le merültem beugrott egy kép és fel kellett jönnöm.

3 éve ugyanaz a rémálom kísért.. futok ki az erdőből, valakik futnak utánam és meg akarnak ölni..

emellett nagyon hamar ideges leszek, a bátyám mondott egy rossz szót és már akartam ki menni egy késért..

2-3 naponta rám jönnek a síró rohamok, szomorú leszek..

nem tudom mi történik velem.

Édesanyámmal nem olyan a kapcsolatunk, hogy tudnék róla beszéni vele, édesapám meg elhagyott amikor 3 hónapos voltam.

kérlek titeket, valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!

félek, hogy egyszer olyat teszek amire nem lesz magyarázat...

17 éves lány



2012. nov. 11. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne az álmoskönyveket bújd, hanem menj pszichológushoz, hogy érdemben is segítsen. Azt meg derítsd ki, hogy 2006-ban, 11 éves korodban kezdődött, vagy 2008-ban, amikor vélhetően 13 voltál, vagy hogy most vagy 19. ;)
2012. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

2006.06.30 án írtam az első ilyen levelet de fogalmam sincs, hogy miért :/ 11 éves voltam, most vagyok 17

köszönöm a tanácsokat és a segítséget, keresek egy pszichológust

2012. nov. 13. 09:19
 13/14 anonim ***** válasza:
A linked, amire azt írod, hogy összefoglaló, egyetlen pszichológus reklámja, ráadásul nem is feltétlen jóé...
2012. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
közben, mire megírtam, kimoderálták az illetőt :) tárgytalan...
2012. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!