Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom! Szüksége...

Én ezt már nem bírom! Szükségem van segítségre! (Valaki? )

Figyelt kérdés

Az egész 2006- ban kezdődött. 13 éves voltam amikor búcsú levelet írtam a szüleimnek a naplómban. Olyanokat írtam, hogy nekem nem szabad tovább élni és hogy ne magukra haragudjanak mert ők nem hibásak, én választottam magamnak ezt és hogy meg kell halnom.

ez történt 2006ban, azóta nem nem volt semmi bajom, de lassan 2 éve vissza jött minden.

már négyszer próbáltam megölni magam, gyógyszereket szedtem be és elég sok alkoholt ittam rá, de soha nem "sikerült". Vízbe is próbáltam magam fojtani,de mikor le merültem beugrott egy kép és fel kellett jönnöm.

3 éve ugyanaz a rémálom kísért.. futok ki az erdőből, valakik futnak utánam és meg akarnak ölni..

emellett nagyon hamar ideges leszek, a bátyám mondott egy rossz szót és már akartam ki menni egy késért..

2-3 naponta rám jönnek a síró rohamok, szomorú leszek..

nem tudom mi történik velem.

Édesanyámmal nem olyan a kapcsolatunk, hogy tudnék róla beszéni vele, édesapám meg elhagyott amikor 3 hónapos voltam.

kérlek titeket, valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!

félek, hogy egyszer olyat teszek amire nem lesz magyarázat...

17 éves lány



2012. nov. 11. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nyugodj meg és negondolj rosszakra sot ne gondolj semmire majd elmulik neizgulj
2012. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
istenem:D:D
2012. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
mivan csíp a tej?:D
2012. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
nagyon sajnállak... :( Próbálkoztál orvosi segítséget is kérni? Lehet hogy az lenne a legjobb és nem itt mert itt nem veszik komolyan az ember problémáját. Egyébként nagyon sokan vannak így ahogy te sztem ez pánikbetegség amit kezelni kell.
2012. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
és miért gondolod így h nem akarsz élni?
2012. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én se akarok máma ugy pofonb.sztam magam hogy csakugy csattant a g.ci
2012. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Ha 2006-ban 13 voltál, akkor most hogy lehetsz 17?

Egyébként hogy on legyek, el fog ez az időszak múlni,én amikor egyetemre kerültem megváltozott minden és azóta pozitív vagyok:)

Az álmodat pedig megpróbálnám megfejteni a helyedben.

Ha viszont nem jutsz ki a "gödörből" akkor pszichológus!

Don't worry be happy :)

2012. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem csak nekem volt az első dolgom h utánaszámoljak az éveknek! :DD

Sokszor elolvastam kedves kérdező a kérdésedet, és én arra a következtetésre jutottam, h amiket leírtál azok tünetek, de nem maga a probléma. Vizsgáld meg a lelkedet és akkor rá fogsz jönni, h miért csinálod ezeket, és a kiváltó okot akard megszüntetni-megoldani, ne pedig ezeket a jelenségeket. Én biztos vagyok benne h van vmi a háttérben, mert ilyen szörnyű gondolatai, vágyai, tettei nem minden alap nélkül vannak az embernek.

Amíg rá nem jössz arra, h mi VALÓJÁBAN a bajod, addig annyit szeretnék neked mondani, h légy bátor! Mutasd meg magadnak és a világnak is, h nincs olyan dolog, ami elől elfutnál, hanem mindig felveszed a kesztyűt, kiállsz magadért és bármit el tudsz érni, amit csak szeretnél. Hidd el, az elméd démonai legyőzhetőek. Mert nagyon sokszor csak mi teremtjük ezeket magunknak (tapasztalatból mondom, én is átéltem hasonlókat). Én tudom h bátor vagy, kérdés, te mikor jössz erre rá :)

2012. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat és elírtam az év számot..

abban tudnátok segíteni, hogy álom fejtést hogy lehet?

el kell menni valakihez?

álmos könyvben nem találtam semmit :/

2012. nov. 12. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Én megfejtem neked, nekem is voltak ilyen álmaim: az üldözés és h meg akarnak ölni szorongást jelent. Erre jósnő nélkül is rá lehet jönni. Biztos van vmilyen szituáció, amit jobban szeretnél elkerülni, de a mindennapokban folyton előbukkan, nem tudod kikerülni, max úgy csinálsz mintha nem érdekelne, de amikor álmodsz akkor mindig a felszínre jön az, h van vmi az életedben, amit MEG KELL OLDANOD! Szerintem amiket leírtam abban nincs semmi hókusz-pókusz, ha végignézel az életeden, ak szerintem ilyesmi következtetésre fogsz jutni.
2012. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!