Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit szólnának a tanárok ha...

Mit szólnának a tanárok ha észrevennék a vágásokat a kezemen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
semmit. én is ezen paráztam, de nem vették észre. takard el. viselj hosszú ujjú ruhákat, pulcsit. esetleg alapozóval, púderral kend be. és alkoholt rakjál rá (lehetőleg valami jó erőset), mert könnyebben múlik.
2012. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Édes Istenem, ti annyira buták vagytok, hogy az elmondhatatlan. Kérdező, ha akkora problémád van, hogy vagdosod magad, akkor menj el orvoshoz és ne az első válaszolóhoz hasonló agyatlan idiótákra hallgass...
2012. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
... kedves kérdező.. én az első vagyok. nemv agyok idióta... én is járok pszichológushoz, kapok antidepresszánst, de nekem konkrétanmég semmit sem használnak. de tényleg amiket mondtam, azok jók, hogy ne vegyék észre. am ha vágod magad tényleg segítség kell.
2012. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólnának a szüleidnek és elküldenének pszichológushoz.
2012. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!