Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » H mondjam el a szüleimnek h...

H mondjam el a szüleimnek h már nem vagyok szűz? Azért lenne jó elmondani mert fertőzést is kaptam a páromtól és félek h egyből mit szólnának.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

odaállsz anyukád elé, hogy összeszedtél valamit és szeretnél elmenni a nőgyógyászhoz, vigyen el.. lehet hogy a barátodtól kaptad, ugyanis lefeküdtetek.

(bár hogy kaptad el ha védekeztetek... ha meg nem elég felelőtlenség volt)

2009. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tudják, hogy van barátod? Tudják, gondolhatják, hogy lefeküdtetek? Stb..lehet, hogy nem is olyan vészes ez a kérdés, végül is a szüleid sem a Marson élnek :)
2009. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze h védekeztünk.bocsi nem jól fogalmaztam.Hüvelyfertőzésem van.Valószínű h a gumitól.Hát biztos gondolják de még konkrétan nem beszéltem erről velük.Köszi a választ
2009. szept. 3. 21:37
 4/15 anonim ***** válasza:

Fertőzés miatt menj el dokihoz, oda nem kell anyuka. Bár jobb ha előtte elmondasz neki mindent és együtt mentek el.

De tényleg! Hány éves vagy? Miért nem védekeztetek?

2009. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudják, hogy együtt szoktatok aludni, akkor szerintem nem is feltételezik, hogy szűz vagy.


Barátnőm beszélgetése 12 éves kislányával:

"- Anya, te elmesélted anyukádnak, amikor elveszítetted a szűzességed?

- Nem, kislányom.

- És azóta tudja már?

- Valószínűleg sejti."

2009. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Védekeztünk!Csak mondom bocsi nem jól fogalmaztam.Már használtam rá egyébként canestent de nem használt.
2009. szept. 3. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Jajj, akkor meg biztos tudják, hogy nem vagy szűz, ennyire nem hülyék.Az meg hogy van valami gond, pl.gomba az bármitől kijöhet.Szóval nem kell rosszul érezned magad miatta, nem fog leszólni anyud szerintem :)
2009. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,aranyosak vagytok.De egyébként a gumitól is lehet igaz?Mert először erre gondoltam.Vagy nem tudom..
2009. szept. 3. 21:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Caak állj oda elé, és mondd meg, hogy összeszedtél valamit, mert nagyon viszket, fáj, hójagocskák, piros..vagy amilyen, és hogy szeretnél elmenni nőgyógyászhoz, és segítsen, mert te nem tudod, ez hogy van most.
2009. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet attól is, ha allergiás vagy rá.
2009. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!