Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » H mondjam el a szüleimnek h...

H mondjam el a szüleimnek h már nem vagyok szűz? Azért lenne jó elmondani mert fertőzést is kaptam a páromtól és félek h egyből mit szólnának.

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mész egyedül? Ha szexhez már elég nagy vagy, akkor ezt is el tudod önállóan intézni, nem?
2009. szept. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én együtt szoktam aludni barátommal

17 vagyok ő is

több mint 2 éve együtt vagyunk és még szüzek vagyunk..

akkor ez gáz?

2009. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz, miért lenne az, tök jó, nagyon aranyos dolog, hogy megvárjátok az idejét :)
2009. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! A gomba nem csak nemi úton terjed, lehet az is, hogy le volt gyengülve az immunrendszered. Nekem már többször volt így. Vagy nem szedtél valami antibiotikumot? (egyébként menj dokihoz, nem is biztos, hogy gomba, ne kezelgesd még Canestennel se ha nem tudod pontosan, hogy mi az!)
2009. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,hasznomra vált :)
2009. szept. 4. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!